ART / Lithographs / Litograph in colors 12354647
nr 1235 4647
LITOGRAPH IN COLORS
Kerstin Bonnevier (1946), Marabou parken, löst blad. Signed, dated -93, sheet: 39x48,
Kerstin Bonnevier (1946), Marabou parken, löst blad. Signerad, daterad -93, bladets mått: 39x48
Monday February 18 2019
at 18:17:07